.

.

ЧАЈ Силикони Транспарентен Гума Печат позадина черепот јасно Марки роденден кафе чаши печат DIY Scrapbooking-карта во донесувањето одлуки

ЧАЈ Силикони Транспарентен Гума Печат позадина черепот јасно Марки роденден кафе чаши печат DIY Scrapbooking-карта во донесувањето

DEN 81.12
DEN 73.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

МЕНИ ЧАЈ тенџере кафе марки вино стакло вилушка нож силиконска гума печат печат Транспарентен Печат icecream Јасно марки пријател вечера печат DIY Scrapbooking картичка изработка на рачно изработени ablum печат Декоративни алатки Информации : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи 0.5-1cm разлики поради прирачник за мерење. 3. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. Производ Пердув : Состојба : 100% сосема Нов и добра квалитетен Материјал : Еко-пријател гума јасно марки големина : 10*10см околу/7*околу 10cm (ве Молиме видете ни се покаже слика) пакување : 1 компјутер/многу Пакет : ПП ТОРБА Треба да се печати со акрилна подлога/носителот ,ве молиме да се купи одделно
Следните Производ големина : 10*10см
Производ големина : 11*11cm
Следните Производ големина : 7*10см
производот 10*10см

Кон својствата

Материјал:
Гума
Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
W-S01-001
Тип:
scrapbooking
кориснички:
Yes
боја:
Јасно
за scrapbooking:
Yes
за наставник:
Yes
за деца:
Yes
Шема:
чаши , цвет, icecream , coffeee, пица
scrapbooking алатки:
Yes

Најдобри предлози во категоријата