.

.

Шарм Покана Картичка Чипка Граница Метал Cutting Умира Детска Забавна Декорација Stencils Втиснување За DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки

Шарм Покана Картичка Чипка Граница Метал Cutting Умира Детска Забавна Декорација Stencils Втиснување За DIY Scrapbooking/ -

DEN 176.64
DEN 163.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Шарм Покана Картичка Чипка Граница Метал Cutting Умира Детска Забавна Декорација Stencils Втиснување За DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки
Точка Бр.
ПР-D0030
Материјали
Челик
Боја
Фотографијата Е Прикажано Како
Нето Тежина
За 0,06 KG /парче
Големина
149*73mm
Фабриката Веб-Сајт
Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 7-15 дена; На Европската : Околу 10-30 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 25-60 дена Ако треба итно да се EMS/DHL со дополнителни поштенски; DHL : 2-7 ЕМС : 5-15 Работни дена. Повратни информации : Ние ќе бидеме среќни да ви помогне ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција

Кон својствата

Број На Модел На:
ПР-D0027
Шаблон Тип:
тиква
Спецификации:
Сечење Умира
Метал:
Челик
Големина:
About 149*73MM

Најдобри предлози во категоријата