.

.

Едрење Водител на бродот Метал Cutting умира Матрицата Scrapbooking Фото Албум Картичка Хартија Втиснување Занает DIY

Едрење Водител на бродот Метал Cutting умира Матрицата Scrapbooking Фото Албум Картичка Хартија Втиснување Занает DIY

DEN 119.52
DEN 108.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY. Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Големи Пердув Големина : 7.2 * 7.2 cm 5 * 6.8 cm Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори,
слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Кон својствата

Број На Модел На:
D284

Најдобри предлози во категоријата