.

.

KLJUYP Чипка Јасно Марки Бележник Хартија, Занает Јасно печат scrapbooking 401

KLJUYP Чипка Јасно Марки Бележник Хартија, Занает Јасно печат scrapbooking 401

DEN 133.92
DEN 123.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големина : 14.5 *10см
Материјал : силикон
Пакување : 1pcs/многу
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови.

Кон својствата

Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
CS401
Тип:
ролери печат
Бренд Име:
KLJUYP
Материјал:
Силикони
Количина:
1sheet/многу
Големина:
14.5*10cm

Најдобри предлози во категоријата