.

.

Сунѓерот Четки За Мебел И Уметнички Занаети Stenciling

Сунѓерот Четки За Мебел И Уметнички Занаети Stenciling

DEN 157.44
DEN 142.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат! Карактеристики : 1.Совршен за сите ваши мебел и уметнички занаети stenciling. 2.Сунѓерот четки за carft,хоби,училишни и домашни проекти. 3.Одлично за stenciling или мали проекти. 4.Пакување : 1pc/многу

Кон својствата

Бренд Име:
KSCRAFT
Број На Модел На:
18030901
Место на Потекло:
Ningbo
Големина:
7*8cm
Пакување:
1pc/многу

Најдобри предлози во категоријата