.

.

KSCRAFT 14pcs Една страна Печатени Позадина хартија креативни papercraft уметноста на хартија рачно изработени scrapbooking комплет сет книги

KSCRAFT 14pcs Една страна Печатени Позадина хартија креативни papercraft уметноста на хартија рачно изработени scrapbooking

DEN 167.52
DEN 151.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Paper size : 15*20cm
Пакување : 2 парчиња/шема,7patterns/пакет
Боја Може да се Разликуваат Поради Фотографирањето и Компјутер
Примери на работи :

Кон својствата

Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
17050801
Големина:
15x20cm
Пакување:
2 парчиња/шема, 7patterns/пакет

Најдобри предлози во категоријата