.

.

6 стил DIY Симпатична Kawaii Цртан филм Гроздобер Флорални Цвет Шема Декорација Scrapbooking Играчка Подарок Дрвени Гума Печат Висок Квалитет

6 стил DIY Симпатична Kawaii Цртан филм Гроздобер Флорални Цвет Шема Декорација Scrapbooking Играчка Подарок Дрвени Гума Печат

DEN 388.80
DEN 370.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Гроздобер Шема DIY Печат
6 Стилови на еден сет
^^
Гроздобер дрвени Шема Печат :
Спецификација :
Материјал : Дрво
Големина на : 40 x 40 мм
Пакување : 6pcs во балон плик
КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС & ВРЕМЕ на ОДГОВОР Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш се одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме порака ни вашите очекувања, ние ќе се обидеме потрудиме да го истражуваат секое подобрување можност. Ќе поттикнуваме да ја напушти фактички повратни информации кога сите отворени прашања кои се целосно пренесени и да се договорат со. Вие вид разбирање ќе биде многу ценета ^ ^
ПЛАЌАЊЕ & ПРЕВОЗОТ Зачувам е Слободен обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
Означените испорака на трошоците е од Кина Пост Воздух Mail . Обично, тоа ќе потрае околу 15 ~ 20 работни денови за НАС & Европа.
Ние секогаш се комбинираат Поштенски :
Купите 3 ~ 5 предмети, 10% попуст на вкупниот превозот цена;
Купите 6 до 10 предмети, 18% превозот попуст на вкупниот превозот цена;
Купување 11 предмети или повеќе, 25% попуст на вкупниот превозот цена.
ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА Ние треба вашата помош и целосна поддршка за да се задржи нашата продавница преживува. Ако вашиот објекти пристигнува во задоволување состојба, ве молиме љубезно ни остави "5 ѕвезда" повратна информација. Тоа е многу важно и ние ќе го прават истото за вас!
ПАКУВАЊЕ Сите предмети што ги купи ќе биде внимателно заштитен во пена плик или картонска кутија со снимени испорака, што значи ние би можеле да ги пратите на сите парцели и да се направи барање за Осигурување да ја објавите систем, ако постои загуба или штета да се случи. Ако најдете на пакувањето пристигне оштетен, ве молиме да ОДБИЕ ДА ГО ПОТПИШЕ. Потврдени косата ќе добие целосно враќање на средствата, и потврди штета може да се добие делумна наплата или разменуваат стоки.
Благодарам многу за купување и твојата вид поддршка ^ ^

Кон својствата

Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација
Тип:
Стандард Печат
Број На Модел На:
FX-YZ35

Најдобри предлози во категоријата