.

.

Прекрасен Цвет Transparents Силикони Јасно Марки Diy Scrapbooking/Фото Албум Картичка Декорација Материјали За Печат-Карта Во Донесувањето Одлуки

Прекрасен Цвет Transparents Силикони Јасно Марки Diy Scrapbooking/Фото Албум Картичка Декорација Материјали За Печат-Карта Во

DEN 103.68
DEN 90.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Прекрасен Цвет Transparents Силикони Јасно Марки Diy Scrapbooking/Фото Албум Картичка Декорација Материјали За Печат-Карта Во Донесувањето Одлуки
Точка Бр.
ПР-SP0007
Материјали
Силикони
Боја
Transparents
Нето Тежина
0.025 KG /Ролна
Големина
Околу 14*9cm
Фабриката Веб-Сајт
Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 7-15 дена; На Европската : Околу 10-30 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 25-60 дена Ако треба итно да се EMS/DHL со дополнителни поштенски; DHL : 2-7 ЕМС : 5-15 Работни дена. Повратни информации : Ние ќе бидеме среќни да ви помогне ако имате било какви прашања во врска со вашата транс

Кон својствата

Употреба:
Декорација
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
ПР-SP0007
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Силикони
Употреба:
DIY
Големина:
14*9cm

Најдобри предлози во категоријата