.

.

Goture 500pcs/многу Риболов Куки Големина #3-#12 Бодликава Кука Со Пластична Кутија Јаглероден Челик Езерото Риболов на Крап Кука Остри Fishhook

Goture 500pcs/многу Риболов Куки Големина 3-12 Бодликава Кука Со Пластична Кутија Јаглероден Челик Езерото Риболов на Крап

DEN 367.68
DEN 294.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификација
100% сосема нов и висок квалитет
500 КОМПЈУТЕРИ по Пластична Кутија
Кутија Големина : 13.3 cm x 7cm
Тежина : 80g
Спецификации :
Големина Количина
# 3 - 60 компјутери
# 4 - 60 компјутери
# 5 - 60 компјутери
# 6 - 60 компјутери
# 7 - 60 компјутери
# 8 - 40 компјутери
# 9 - 40 компјутери
# 10 - 40 компјутери
# 11 - 40 компјутери
# 12 - 40 компјутери
Пакет Содржина :
500 Компјутери Риболов Куки во трговијата на Мало Оригиналната Кутија

Кон својствата

Тип:
Бодликава Кука
Материјал:
Јаглероден Челик
Обликот:
Една Кука
Бренд Име:
Goture
Електрични или Не:
упатство
Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Езеро
Со Скала или Не:
No
Спецификација:
3 # -12 # mixed altogether 500

Најдобри предлози во категоријата