.

.

Нови Пристигнување 17 Бои DIY Риболов Додатоци Лигњи Гумен Конец Силикони Здолниште Gearing Риба 20sets Бесплатен Превозот

Нови Пристигнување 17 Бои DIY Риболов Додатоци Лигњи Гумен Конец Силикони Здолниште Gearing Риба 20sets Бесплатен Превозот

DEN 642.24
DEN 327.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


DIY Риболов додатоци Лигњи гумен конец силикони здолниште 20 поставува бесплатен превозот
1 set = 1bundle
1set содржи 50 компјутери
Lengthabout 13 CM
Тежина : 5/ set
Количина : 20sets
DIY Риболов додатоци .
Бои : Како на сликите (Можете да изберете било која од нив)

Кон својствата

Бренд Име:
BESTACKLE
Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Река
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
D
категорија:
diy риболов додатоци
1 сет:
50pcs
Должина:
13cm
Тежина:
5g/set
Количина:
20sets/многу

Најдобри предлози во категоријата