.

.

iLure 150m Најлон Риболов Линија Fluorocarbon Линија Црвена Транспарентен Шарени Крап Линија Linha Multifilamento Linha Де Pesca Tackles

iLure 150m Најлон Риболов Линија Fluorocarbon Линија Црвена Транспарентен Шарени Крап Линија Linha Multifilamento Linha Де Pesca

DEN 360.00
DEN 270.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : 1. Големина : 0.4 #, 0.8 #, 1 #, 1.5 #, 2 #, 3. #, 4 #, 5 # 2. Дијаметар : 0.1 / 0.14 / 0.16 / 0.2 / 0.23 / 0.28 / 0.32 / 0.37 mm 3. Јасно флуор 4 линија. Meterial : На fluorocarbon линија е направен од високо-квалитет најлон core со јаглерод слој. 5. 150 мт по серпентина 6. Многу ниско апсорпција на вода & висока отпорност на триење 7. Супер мазна јаглерод линии со незаменлива кастинг пакетот вклучува : 1 × Риболов линија Основана во 2000 година,Ние сме професионални и опрема за риболов производството и да поседува повеќе од 15 години искуство во производство на опрема за риболов. Ние посветена да обезбеди високо-квалитетна опрема за риболов на пристапна цена и најдобра услуга на целиот свет fishman. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ(alipay), Boleto, QIWI, Money Bookers, Кредитна картичка, Запад Унија, Т/Т. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по ап yment верификација Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на топла сезона.
Превозот Гаранција : Целосна наплата ќе биде објавен или ние ќе го организира превозот го замени ако не добиете пакет рок на испорака датум. Производ Гаранција : Сите предмети да уживате 1 година бесплатен гаранција.Ве молиме контактирајте го нашиот оддел за услуги на клиентите ако вашиот објект не работи добро (превозот цена е од купувачите).
Ако раскинал цел, веб-сајт ќе ви даде пари назад во 7-10 работни дена. Ако објектот не е задоволителен или неисправни кога сте го добиле тоа, ќе има 7 дена од денот на приемот на размена за нов или да добиете обештетување. Исто така, ве молиме да понуди валиден доказ на квалитетот проблем. Ве молиме проверете парцела внимателно кога ќе ја добијат, ако најдете парцела е оштетен или скршен, ве молиме да одбие да го потпише парцела и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на клиентите да се избегне дополнителен данок, но купувачот треба да биде одговорен за царинење откако пакет одржа од локалните обичаи.
Доколку ви се допаѓа нашата добра и услуги, што ќе биде прифатена, ако може да ни остави 5 ѕвезда повратни информации. И ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе служи како член се до сте задоволни.

Кон својствата

Линија Број:
0.4, 0.8, 1.0, 1.5, 2.0, 3.0, 4.0, 5.0
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Број На Модел На:
0.4/0.8/1.0/1.5/2/3/4/5
Бренд Име:
ilure
Материјал:
Најлон
Обликот:
Ниво
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Метри:
150
Должина:
150m
Место на Потекло:
ShanDong Кина

Најдобри предлози во категоријата