.

.

50m Tippet Риболов Линија 0.08#-3.5# Супер Меки Најлон Monofilament Јаглерод Линија Multifilamento Linha Де Pesca Tackles

50m Tippet Риболов Линија 0.08-3.5 Супер Меки Најлон Monofilament Јаглерод Линија Multifilamento Linha Де Pesca Tackles

DEN 481.44
DEN 409.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ве молиме оставете порака ако ви треба 0.08#

Кон својствата

Линија Број:
0.15, 0.1, 0.2, 0.3, 0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5
категорија:
Tippet
Позиција:
Поток,Резервоар Базен,Езеро,Океанот Рок Fshing,Река,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
50M
Материјал:
Најлон
Обликот:
Ниво
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Метри:
50

Најдобри предлози во категоријата