.

.

Висок Јаглероден челик риболов кука 50 Компјутери 1#2# 1/0# 2/0# 3/0# јадица за риболов куки anzol став pesca Мека мамка haken barbe gancho anzol

Висок Јаглероден челик риболов кука 50 Компјутери 12 1/0 2/0 3/0 јадица за риболов куки anzol став pesca Мека мамка haken

DEN 227.04
DEN 181.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Содржи производот : 2 # чудак кука 10 1 # чудак кука 10 1/0 # чудак кука 10 2/0 # чудак кука 10 3/0 # чудак кука 10

Кон својствата

Тип:
Бодликава Кука
Електрични или Не:
упатство
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Река
Обликот:
Кука големина
Бренд Име:
Howyudin

Најдобри предлози во категоријата