.

.

1 Кеси Мошус Вкус Додаток на Крап Риболов Земјата мамка Вкусови Риболов Мамка за Изработка на Мирис

1 Кеси Мошус Вкус Додаток на Крап Риболов Земјата мамка Вкусови Риболов Мамка за Изработка на Мирис

DEN 47.04
DEN 40.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Главниот : крап, крапот и слатководни риби Употреба : 1. со мамката : 1 торба можат да бидат опремени со ориз / просо, пелети 500g, натопете за 2 часа или повеќе, може да се користи 2. со мамката : според различни цели, додадете износ од 1-2%.
'

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing
Број На Модел На:
Отворено Алатка
категорија:
Powdery
Бренд Име:
PGM
Тип:
Живеат Мамка

Најдобри предлози во категоријата