.

.

ОДИМЕ РИБА 1PCS 16.5 cm 27.5 g Голема Minnow Вештачки Пластични Длабоко Нуркач Тешко Мами Риболов Намамат Crankbait со 2 Treble Куките

ОДИМЕ РИБА 1PCS 16.5 cm 27.5 g Голема Minnow Вештачки Пластични Длабоко Нуркач Тешко Мами Риболов Намамат Crankbait со 2 Treble

DEN 101.28
DEN 71.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
Q019
Бренд Име:
ОДИМЕ РИБА
Производот:
Minnow Риболов Намамат
Должина:
16.5cm
Тежина:
27.5g
Нуркање длабочина:
1.5-4 милиони

Најдобри предлози во категоријата