.

.

Maximumcatch Мува Риболовен Прибор Вест Пакет Алатка Комбо Линија Nipper/Форцепс/Zinger/Лидер Straightener

Maximumcatch Мува Риболовен Прибор Вест Пакет Алатка Комбо Линија Nipper/Форцепс/Zinger/Лидер Straightener

DEN 1098.24
DEN 648.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Maximumcatch Мува Риболовен Прибор Вест Пакет Алатка Комбо Линија Nipper/Форцепс/Zinger/Лидер Straightener Maxcatch Летаат Риболов Streamside Алатка Комбо 16cm форцепс се совршени за фати и ослободување риболов Риболов Zinger со 20" обложен челик кабел Линија nipper со вратоврска брзо и кука око Лидер straightener

Кон својствата

Со Backrest или Не:
Yes
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Број На Модел На:
Риболов Алатки Комбо
Позиција:
Езеро
Риболов Прачка Категорија:
Мува Риболовен Стап
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Јаглерод Род
Род Должина:
2.7 m
Материјал:
Други
Комбо:
4 риболов алатки
Алатка 1 :
Линија Почиста и Конусни Лидер Straightener
алатка 2:
Риболов Zinger/Ремените
Алатка 3:
Риболов Форцепс
Алатка 4:
Линија Nipper и Кука Око Почиста

Најдобри предлози во категоријата