.

.

Плови Пена Штрајк Индикатор За Мува Риболов 2 Бои Лебди Риболов Пластични Цевки

Плови Пена Штрајк Индикатор За Мува Риболов 2 Бои Лебди Риболов Пластични Цевки

DEN 91.20
DEN 84.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификации :
Состојба : 100% сосема нов.
Боја : портокал/Жолта Флуоресцентна
Материјал : EPS
Количина : 6pcs Лебди (во пластична цевка)
Производ големина : Дијаметар : 1 CM, Должина : 2 CM
Пакетот вклучува :
6pcs Риболов Лебди (во пластична цевка)

Кон својствата

боја:
Флуоресцентни Жолта, портокалова
Тип На Производ:
Риболов Плови
Големина:
Fishing Floats
Пластични Тип:
Пластични Цевки
Бренд Име:
relefree

Најдобри предлози во категоријата