.

.

10Pcs/многу Супер Меки Црви Риболов Мами Мека Мамки 8g 13mm Гребло Опашка Намамат Wobbler Риболов Мека Мамка За Бас Риболов Мамка

10Pcs/многу Супер Меки Црви Риболов Мами Мека Мамки 8g 13mm Гребло Опашка Намамат Wobbler Риболов Мека Мамка За Бас Риболов

DEN 335.04
DEN 184.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Детали За Производот
10 Pcs/многу Супер Меки Црви Риболов Мами Мека Мамки 8g 13mm Гребло Опашка Намамат Wobbler Риболов Мека Мамка За Бас Риболов Мамка
Производ Параметри
Мамка Форма
Категории На Производи
Должина
Тежина
Боја
Очи
Лажни мамка / bionic мамка
Синтетички мамка
13cm
8g
10colour
3 D очи
Производ вовед :
10 боја се отвори стомакот риба, риболов halleluyah bionic bionic симулација на пластични мека мамка, риболов црв
Очи : 3 D очи
Пакување начин : посебни OPP пакување торба
Производ Слика Дисплеј :

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
mc140
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Ningyo Hime
боја:
10 боја
Должина:
13cm
Тежина :
8G

Најдобри предлози во категоријата