.

.

43pcs/Set Риболов Мами Мешани 6 Различни Стил Minnow Вештачки Висок Квалитет Риболов Справи

43pcs/Set Риболов Мами Мешани 6 Различни Стил Minnow Вештачки Висок Квалитет Риболов Справи

DEN 1896.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Бренд : LINGYUE Стил : Minnow Должина : покаже како слики Тежина : покаже како слики Длабочина : 0.6-1.8 m Боја : 43 Different Бои Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 43pcs мами ( Добар квалитет )

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
H-31-33-45-52-56-74
Бренд Име:
LINGYUE
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат

Најдобри предлози во категоријата