.

.

6PCS/Set Убодни Кука Висока Јаглероден Челик Fishhooks професионални се Врзуваат брод риболов Доведе Риба Куки 8#-13#Големина

6PCS/Set Убодни Кука Висока Јаглероден Челик Fishhooks професионални се Врзуваат брод риболов Доведе Риба Куки 8-13Големина

DEN 61.44
DEN 40.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


6 PCS/Set Убодни Кука Висока Јаглероден Челик Fishhooks професионални се Врзуваат брод риболов Доведе Риба Куки 8#-13#Големина
Функција :
Corlorful свила опашка облик на риболов кука
Emulational риба кожата врзани на куките
Наменета за професионални риболовците и риболов љубовници
Сите насочен 6-во-1 кука дизајн ја зголемува шансата на фаќање на повеќе риба во време
Супер остри и пука со голема точност
Спецификации :
Материјал : Јаглероден челик
Големина : 8#, 9#, 10#, 11#, 12#, 13#
Пакет Листата :
6 x Риболов Куките
Answer : ___________________________ Note :
Бидете внимателни при ракувањето во риболов за куките се прилично остар.

Кон својствата

Број На Модел На:
10, 11, 12, 13, 8, 9
Тип:
Бодликава Кука
Бренд Име:
gobygo
Електрични или Не:
упатство
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Езеро
Со Скала или Не:
No
Обликот:
кука
Големина:
8#,9#,10#,11#,12#,13#,
Пакет:
6pcs/set

Најдобри предлози во категоријата