.

.

MNFT 1Pcs 1.5 oz (43.5 g)/1 мл (29.5 g) Обложени Назад Доведе Sinker Полноќ Црна Тежина за Риболов на Крап Слој Доведе Океанот Риболов

MNFT 1Pcs 1.5 oz (43.5 g)/1 мл (29.5 g) Обложени Назад Доведе Sinker Полноќ Црна Тежина за Риболов на Крап Слој Доведе Океанот

DEN 168.00
DEN 126.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


MNFT 1 Pcs 1.5 oz (43.5 g)/1 мл (29.5 g) Обложени Назад Доведе Sinker Полноќ Црна Тежина за Риболов на Крап Слој Доведе Океанот Риболов
Крапот Риболов Свежа Вода Saltwater Океанот Риболов
Rasin Обложени Не-токсични Води Длабочина Тестер / Тежина
Големина : L - 1.5 oz (43.5 g) / S - 1oz (29.5 g) за опција
Боја : Полноќ Црна
Количина. : 1 Buc/многу
комбо

Кон својствата

Бренд Име:
MNFT
Материјал:
Води
Големина:
1.5 oz (43.5g)/1 oz (29.5g)
Тип:
Доведе Sinker
is_customized:
Yes
боја:
Полноќ Црна
Примена:
Крапот Риболов Свежа Вода Saltwater Океанот Риболов

Најдобри предлози во категоријата