.

.

Piscifun 6Pcs/Многу Риболов Прачка Вратоврска Риболов Прачка се Справи со Прачка Рака Појас Риболов Носителот Заврши Торба Риболов Додатоци

Piscifun 6Pcs/Многу Риболов Прачка Вратоврска Риболов Прачка се Справи со Прачка Рака Појас Риболов Носителот Заврши Торба Риболов

DEN 684.00
DEN 479.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Риболов Прачка Вратоврска 6 Pcs/Многу Риболов Прачка се Справи со Прачка Рака Појас Вратоврска Мамка Кастинг се Врти Прачки Носителот Заврши Торба Риболов Додатоци Опис Должината на Секој : 10x1.4inch/24x3.5cm Тежина на Секој : 0.28 мл/8g Боја : Црна Материјал : Платно Еластичноста, со Водич Прстен Слот се Користи за да се врзуваат на риболов заедно, лесно да се носат и продавница се Користи во кастинг прачки, се врти прачки и летаат прачки за Вратоврска, тоа може да се избегне на распрскување за риболов прачка торба или складирање, удобен и практичен, нежни и убави пакетот вклучува
6 x риболов прачка вратоврска рака

Кон својствата

Бренд Име:
Piscifun
Големина:
24x3.5cm
Материјал:
Платно
Употреба:
Риболов прачка врски
боја:
Црна
Должина На :
10x1.4inch/24x3.5cm

Најдобри предлози во категоријата