.

.

POETRYYI 50pc/многу 2/4/6/8/10/12/14# Риболов Кука Висока Јаглероден Челик Treble Куки Риболов Справи со Црна Боја и Опрема за Риболов Y20

POETRYYI 50pc/многу 2/4/6/8/10/12/14 Риболов Кука Висока Јаглероден Челик Treble Куки Риболов Справи со Црна Боја и Опрема

DEN 138.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Број На Модел На:
10, 2, 4, 6, 8
Позиција:
Океанот Рок Fshing
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Обликот:
Тројна Контрола Риболов кука
Со Владетел или Не:
No
Бренд Име:
POETRYYI
Тип:
Поништена Кука
боја:
Бело/Црна/Кафеава
Модел Numbr:
2/4/6/8//10/12/14#
број:
SF0056

Најдобри предлози во категоријата