.

.

JSM 50pcs/кутија мешани 3D риба Очи доведе Главата Риболов Куки Висока Јаглероден Челик jigging Мами за океански брод и опрема за риболов

JSM 50pcs/кутија мешани 3D риба Очи доведе Главата Риболов Куки Висока Јаглероден Челик jigging Мами за океански брод и опрема

DEN 1017.60
DEN 519.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бренд Име : JSHANMEI
Материјал : Висок Јаглероден Челик легура
Тежина : 7.2 g, 3.8 g, 1.8 g, g 0.9
Количина : 50pcs
(7.2 g : 10pcs , 3.8 г : 20pcs, 1.8 g : 10pcs, 0.9 g : 10pcs)
Напомена : бои може да биде различен од сликата. Тоа е случаен. мерење и тежина може да се 0-2 грешки, ве молам, не ми пречи тоа. ви благодариме
1.Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе рефундирање на сите ваши пари или ја новата парцела за вас.
2. Нема следење на информации.
Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации во 7 дена подоцна, ве молиме да ни оставите порака ПОБРЗО.
3. Погрешно производи или погрешно количини.
Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. За должина, Мерење може да имате неколку Millimeter грешка. Дозволено е, ве Молам, не ми пречи тоа.
4. Превозот.
Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, Ако најде на превозот невообичаено, ве молиме контактирајте со нас брзо. Ви благодариме за вашето разбирање.
5. Повратни информации.
ние не може да прифати никакви негативни повратни информации. Тоа не може да ги реши сите проблеми. Ние ќе се потрудиме да ги сервисира сите и ние нема да направи да се чувствуваат разочарани. ве молиме да ни даде Пет ѕвезди и позитивни повратните информации.Повратната информација е многу важна за нас.
6. Спорот.
ние не се надевам, ќе се отвори спорот. спорот не може да се реши било probems. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас. Вашето задоволство е нашата најголема моќ.

Кон својствата

Обликот:
доведе главата риболов куките
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Тип:
Бодликава Кука
Бренд Име:
JSHANMEI
Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Океански Брод Риболов
Количина:
50

Најдобри предлози во категоријата