.

.

Корисни LED Батерија Twitching Риболов Мами Мамка USB Полнење Канапи Скапоцени Риболов 26g Minnow Интелигентни LED Светло Намамат

Корисни LED Батерија Twitching Риболов Мами Мамка USB Полнење Канапи Скапоцени Риболов 26g Minnow Интелигентни LED Светло Намамат

DEN 1199.52
DEN 960.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Корисни LED Батерија Риболов Мами Мамка USB Полнење Канапи Скапоцени Риболов Тешко Мамка 26g Minnow LED Светло Светло-up Намамат 1. Оваа Twitching Мами лесно да се фати риба ,Тоа тресе да се привлечат риба .Изгледа како повик риба да гризне неа. После 3 секунди во вода, ligthening (сјае)и twitching системи на! И тоа ќе lighthening и twitching два пати на секои 10 секунди, за да привлечат големи риби напад. 2. Над 12 часа, постојано работи со полна моќност подводни ,Погоден риболов риболовецот риболов целиот ден.Челик прстен клип полнење,лесен и брз ,да се избегне било какво истекување проблеми. 3. Бавно тоне .стоп на било назначен вода слој со добра акција .Вие само треба да се слика во вашиот ум она што на повредените мамка риба прави кога е повреден, и обидете се да го копирате дека движење 4.Mustad Крв Куки висока издржливост и флексибилност и лесно да се фати целна риба,погодни за saltwater и слатководни .Dual-волфрам челик топката централна гравитацијата трансфер систем за да се постигне супер било спектар фрли. 5.3 D технологија на печатење, боите како lifelike риби, не е лесно да исчезнат 6.договор за таргетирање largemouth бас, smallmouth бас, шарени бас, мускусен, перде, штука, северна штука, redfish, speckled пастрмка
* Налози обработени навремено по плаќање на проверка.Обично испратите парцели во рамките 1-3 работни дена .
* Вашата нарачка адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. За руски клиенти ,ве молиме љубезно ве молиме да го користите вашиот полно име .
* Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
* Бесплатен превозот цел ние ќе го избере една разумна превозот начин .повеќето земја може да пристигне на 15-35day.
* Имаме 3 месеци гаранција за нашите производи , доколку производите што се купи се неисправни во рок од 1 месец . ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци или враќање, кога ние се добие на неисправни производи, ако не сте задоволни со производот, вие се уште можете да ги испратите назад кон нас, но мора го плати превозот на товар
* Ние го прифаќаме производ се врати во рок од 7 дена. Враќање Товар ќе биде продавачот одговорност доколку тоа е квалитетот прашање или ќе се добие производ што не може да се сретне, на друг начин, купувачот ќе го носи враќање товар и наплата не му е дозволено (Ако враќање на производ, ве молиме да ги задржи оригиналниот пакет)
* Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
* Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!Ние во голема мера го цениме вашата 5 ѕвезда позитивни повратни информации .имаме програма која автоматски да одговори веднаш штом ќе ја напушти вашите повратни информации ,ние високо го цениме вашиот совет . кој ни овозможува понуди подобри услуги за вас.
* Ако било каков проблем со вашата нарачка, или сакате да знаете повеќе детали за нашите производи , Не двоумете се да ги споделите со мене знаете, ние се трудиме да го решите вашите грижи

Кон својствата

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
Jerkqueen 125S
Бренд Име:
LUREQUEEN
Позиција:
море риболов
Име:
Jerkqueen Батерија twitching намамат
Тип:
Jerkbait
објект:
3D печатење
Тежина:
26g
Должина:
125cm
длабочина:
4-8ft
Атрибут:
Jerkbait Бавно Тоне
боја:
10 бои
Workig време :
Над 12 часа
Packege:
Грч мамка и USB кабелот за напојување

Најдобри предлози во категоријата