.

.

Shaddock Риболов 100pcs Прозрачна Крст Линија Возен Риболов Вртливата 3 Начин на Риболов Линија Конектор Вртливата Големина L S

Shaddock Риболов 100pcs Прозрачна Крст Линија Возен Риболов Вртливата 3 Начин на Риболов Линија Конектор Вртливата Големина

DEN 318.72
DEN 239.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Shaddock Риболов 100pcs Прозрачна Крст Линија Возен Риболов Вртливата 3 Начин на Риболов Линија Конектор Вртливата Големина L S
1) Бренд Име : Shaddock Риболов
2) Материјал : Месинг Со Црна Nickle
3) Големина : L, S
4) Количеството : 100pcs
1. Купување заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит. Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари. 2. Нема следење на информации. Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации за 7 дена подоцна, ни остави порака за ПОБРЗО. 3. Погрешно производи или погрешно квантитет. Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. 4. Превозот. Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, ви благодариме за вашето разбирање. 5. Повратни информации. Вашата сите пет ѕвезди позитивни повратни информации е прифатена, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни. Ви благодариме! 6. Спорот. Тоа има лоши ефекти на нашето продавница ако отворите некој спор, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди најдобри решенија за да ги задоволи вас.

Кон својствата

боја:
S, L
Големина:
As Picture
Тип:
конектор
Бренд Име:
shaddock риболов
Материјал:
Дувачкиот
Количина:
100pcs
Големина:
L,S
Обликот:
3 Начин За Тркалање Вртливата
Пакет:
Висок Квалитет OPP Вреќа

Најдобри предлози во категоријата