.

.

1bag Возен Вртливата Со Блокирам Snap Барел Риболов Вртливата Конектор за Додатоци Алатка за Справување со Поставува 4# до 14

1bag Возен Вртливата Со Блокирам Snap Барел Риболов Вртливата Конектор за Додатоци Алатка за Справување со Поставува 4 до 14

DEN 57.60
DEN 51.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1bag Возен Вртливата Со Блокирам Snap Барел Риболов Вртливата Конектор за Додатоци Алатка за Справување со Поставува 4# до 14
количина :
size4 : 8pcs/торба
size5 : 8pcs/торба
size6 : 8pcs/торба
size7 : 10pcs/торба
size8 : 10pcs/торба
size10 : 10pcs/торба
size12 : 10pcs/торба
size14 : 10pcs/торба
големина : како pictrue

Кон својствата

боја:
големина 4, големина 5, големина 6, големина 7, size 8, големина 10, големина 12, 14 големина
Бренд Име:
дели со риба
Материјал:
Железо
Риболов Прачка Категорија:
Мраз Риболов Прачка
Род Должина:
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Други
Позиција:
Река
Број На Модел На:
diaoyuzhe-1.2/торба
Додатоци Тип:
конектор

Најдобри предлози во категоријата