.

.

3Pcs/Set Риболов Плови Седум Лебди Лебдат Риболов Линија Кука Линија Група Лебди Професионална Риболов Додаток

3Pcs/Set Риболов Плови Седум Лебди Лебдат Риболов Линија Кука Линија Група Лебди Професионална Риболов Додаток

DEN 96.96
Залиха
Достапно за вашата нарачка

39 во
Пакет Тежина : Околу. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
За купувачи од Русија, Pls. Сите ПЕТ-ЅВЕЗДА е нашата чест, ве молиме да ви помогне да бидете заедно.69
Објектот Тежина : Околу. оставете ги вашите име и презиме кога ќе ги нарачате. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да напишете некои искуство и коментар за други клиенти,
тоа е подобро да се земе некои фотографии. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Линијата должина е изводливо да се прилагоди, лесен за употреба.91 оз
Пакет Листата :
3 * Риболов Плови Сет
Gearlly Отворено е компанија која е фокусирана на риболов справи со бизнис.
Прекрасна алатка за љубителите на риболов.
Спецификации :
Тип на производ : Риболов плови сет
Floater Материјал : Пена & Доведе
Куки : 5 # 7 # 9 #
Линија Должина : Околу.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Нашата основна замисла е да им се овозможи на купувачите, не само високо квалитетни производи
но, исто така, услуга, создаде повеќе вредност за клиентите и да расте заедно со клиенти. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Во спротивно, тоа може да не испорака до вашиот дом. Ве молиме да бидете одговорни за вашата повратна информација. Повратни информации се важни информации за нашите клиенти.
Ние продаваме до вас директно, без никакви други агент.
Ако имате било задоволен со нас, ве Молиме контактирајте со нас.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сликите прикажани се за вашиот референца само.
Постојат три големини кука во секој пакет.
Се чувствуваат морето, опрема вашиот живот!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Затоа ве молам не грижете се за пари и вашиот парцела, ние сме сигурни продавачот. Ќе добиете одговор и решение во рок од 24 часа.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас во 24 часа. Нашата цел е 100% задоволството на клиентите!
7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние сме почитување на тоа.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Карактеристики :
Комплетен сет вклучувајќи риболов плови, риболов линија и fishhook. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Тоа е причината зошто ние може да ви понуди повеќе атрактивна цена и добар квалитет. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ
3 Pcs/Set Риболов Плови Седум Лебди Лебдат Риболов Линија Кука Линија Група Лебди Професионална Риболов Додаток
Совршен риболов плови во собата за љубителите на риболов.

Кон својствата

Тип На Производ:
Риболов Плови
Лебдат Опашка Тип:
Долга Опашка
Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Седум-ѕвезда Лебдат
Пластични Тип:
Пена & Доведе
Тип:
Риболов Плови
Бренд Име:
HENGJIA
Големина:
As product
Плови Тип:
Дното Риболов Плови
Обликот:
како Слика
Материјал:
Пена & Доведе
Број На Модел На:
5/7/8

Најдобри предлози во категоријата