.

.

100Pcs/Set Црна Риболов Простор Грав Лесен Риболов Pin Конектор Риболов Справи со Алатки Додаток

100Pcs/Set Црна Риболов Простор Грав Лесен Риболов Pin Конектор Риболов Справи со Алатки Додаток

DEN 264.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Сите ПЕТ-ЅВЕЗДА е нашата чест, ве молиме да ви помогне да бидете заедно. Повратни информации се важни информации за нашите клиенти. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ
100 Pcs/Set Црна Риболов Простор Грав Лесен Риболов Pin Конектор Риболов Справи со Алатки Додаток
Карактеристики :
Лесен и компактен, лесен за носење.
Ако имате било задоволен со нас, ве Молиме контактирајте со нас.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Ние продаваме до вас директно, без никакви други агент. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Затоа ве молам не грижете се за пари и вашиот парцела, ние сме сигурни продавачот. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сликите прикажани се за вашиот референца само.
Тоа е причината зошто ние може да ви понуди повеќе атрактивна цена и добар квалитет. Ние сме почитување на тоа. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Спецификации :
Количина : 100
Материјал : Челик жица, Пластика, Гума
Боја : Црна
Пакет големина : 14 * 7 * 3cm / 5.
Нашата основна замисла е да им се овозможи на купувачите, не само високо квалитетни производи
но, исто така, услуга, создаде повеќе вредност за клиентите и да расте заедно со клиенти.
Во спротивно, тоа може да не испорака до вашиот дом. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас во 24 часа. Нашата цел е 100% задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.2 во
Пакет тежина : 44g / 1.
Тоа е еден вид на риболов опрема, гума производ, што се користи за да се поправи на длабочината на лебдат, и најчесто се користи во долг стап. Ќе добиете одговор и решение во рок од 24 часа.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние инсистираат на тоа дека клиентот е бог.
Одговараат за струја, реки, езера, морски риболов, резервоар езерцето.
За купувачи од Русија, Pls. оставете ги вашите име и презиме кога ќе ги нарачате. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Се чувствуваат морето, опрема вашиот живот!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ве молиме да бидете одговорни за вашата повратна информација. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да напишете некои искуство и коментар за други клиенти,
тоа е подобро да се земе некои фотографии.

Кон својствата

Риболов Прачка Категорија:
Крапот Риболов Прачка
Позиција:
Езеро
Бренд Име:
HENGJIA
Род Должина:
2.1 m
Материјал:
Пластични
Со Стигнале Нога или Не:
No
Додатоци Тип:
Простор Грав
Со Backrest или Не:
No
Број На Модел На:
Простор Грав-1
Род Материјал:
Други

Најдобри предлози во категоријата