.

.

100pcs Eupheng ЕП-TMC2457 Ракчиња И Caddis Pupa Риболов Кука Муви Glo-грешки Јајце Модели Летаат Риболов Куки Квалитет на Риба Кука

100pcs Eupheng ЕП-TMC2457 Ракчиња И Caddis Pupa Риболов Кука Муви Glo-грешки Јајце Модели Летаат Риболов Куки Квалитет на Риба

DEN 258.72
DEN 142.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : 100pcs Eupheng ЕП-TMC2457 Ракчиња И Caddis Pupa Риболов Кука Муви Glo-грешки Јајце Модели Летаат Риболов Куки Квалитет на Риба Кука криви, фино-жица кука дизајн кој е особено ефикасен за ракчиња, caddis pupae и други emerger имитации. Овој модел е 2 X-тешка жица за дополнителна сила. Исклучителна кука за glo-бубачки и други јајце модели. За Caddis pupae & Ракчиња, Надолу око, 2 X кратко месо тело, 2 X тешки жица, 2 X широк gape, бронза; Употреба : caddis pupae, ракчиња, glo-бубачки и други јајце модели. Достапни големина може да се 2#, 4#, 6#, 8#, 10#, 12#, 14#, 16# Пакување : 100pcs по пак Наполнете една превозот цена за секој 5 многу!!
Превозот : објектот ќе бидат испратени до вас во рок од 24 часа по приемот на плаќање.
Обединетите Членка испорака : објектот ќе бидат испратени до вас од страна на e-Пакет со ниска превозот цена од Кина, и ќе го примите пакетот за 7-15 работен ден, некогаш тоа ќе потрае малку подолго време
Во Светот Испорака :
Ние брод низ Кина пост mail, тоа може да потрае подолго пред да го добиете објект, нормално пратката да се во светот ќе трае од 18 до 35 дена.
Ние, исто така може да понуди изразат пост како DHL, Fed Ex и ЕМС, кој е побрз и ќе бидат потребни неколку дена, но цена $20, повеќе или повисоко. Ако ви се итни, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде разумно такси превозот.
Ние ќе испратиме следење бр. откако испраќање на вашите производи, па можете да ги пратите пратката и знаат кога ќе може да се добие вашиот објект.
Во комбинација превозот :
За да заштедите на превозот на трошоците, што се предлага да се редослед на различни предмети и да ги плати во една исплата. Ако сакате да го нарачате повеќе, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за евентуални попуст на превозот цена. Ви благодариме за вашиот вид доверба.
Враќање опис :
1. Три месеци гаранција е обезбедена.
2. Се врати превозот трошоци ќе бидат покриени од страна на купувачот.
3. Ве молиме да се врати во рок од 7 дена од примање на стварта ако стварта е дефектен, ние ќе се замени со нова.
4. Прифаќаме само неискористени стока која е во добра состојба.
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се реши проблемот веднаш.

Кон својствата

Број На Модел На:
10, 12, 14, 16, 2, 4, 6, 8
Позиција:
Река
Обликот:
Ракчиња И Caddis Pupa Летаат Риболов Кука
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
Eupheng
Тип:
Бодликава Кука
Со Владетел или Не:
No
Modle:
EP-TMC2457
Примена:
Ракчиња И Caddis Pupa Летаат Риболов Кука
Димензии:
2#, 4#, 6#, 8#, 10#, 12#, 14#, 16#, 18#
боја:
бронза
Должина:
2X Short
Око:
надолу око
Жица:
2X Тешки
Gape:
2X Широк
Кован:
Yes
Пакување:
100pcs по по многу

Најдобри предлози во категоријата