.

.

Риболов Gourd Поништена Бодликава Кука Јапонија SHENCHUAN Убодни Главата Fishhook Калај-на Чело Куките

Риболов Gourd Поништена Бодликава Кука Јапонија SHENCHUAN Убодни Главата Fishhook Калај-на Чело Куките

DEN 95.52
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

торба -2.80 /торба торба торба торба
Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот ќе ја испрати од страна на Не-препорачана Пошта,Ветување 70 дена не постигне ќе се наплата.Ако Цел Износ >7$ ќе ја испрати од страна на Регистрирани Воздух Mail
Риболов Gourd Поништена Бодликава Кука Јапонија SHENCHUAN Убодни Главата Fishhook Калај-на Чело Куките
100 C Титаниум Волфрам Рафинирани Кука
Јаглерод Волфрам Легури,Супер Светло
Gourd Облик Поништена Бодликава Кука

Кон својствата

боја:
Зелена Торба
Број На Модел На:
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Обликот:
Gourd Кука
Позиција:
Поток
Со Владетел или Не:
No
Бренд Име:
LYNN РИБОЛОВ НАМАМАТ
Тип:
Поништена Кука
Материјал:
Јаглероден Челик
Риболов Мами:
Gourd Поништена Бодликава Кука
Електрични или Не:
упатство
Со Скала или Не:
No

Најдобри предлози во категоријата