.

.

20pcs/торба wobbler jigging 60mm 1.81 g мека мамки за риболов намамат Вештачки мамки глупости риболов Живописни Мека риболов справи МД-013

20pcs/торба wobbler jigging 60mm 1.81 g мека мамки за риболов намамат Вештачки мамки глупости риболов Живописни Мека риболов

DEN 196.80
DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
wy-приклучок-start
wy-приклучок-крај
20pcs/торба wobbler jigging 60mm 1.81 g мека мамки за риболов намамат Вештачки мамки глупости риболов Живописни Мека риболов справи МД-012
Спецификации : Бренд : WDAIREN Мамка Тип : Копачка Намамат Тежина : 1.81 g Намамат Должина : 60mm Бои : 7 различни бои Целна Риба : Трева крап,Одење сом,бас Пакет Листата : 20 * Мека Намамат
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
МД-013
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
WDAIREN
Број На Модел На:
силиконски мека мамка
Должина:
60 mm
Тежина:
1.81 g
боја:
7 различни бои
КОЛИЧИНА:
20pcs/многу
is_customized :
yes
Тип:
Копачка
Материјал:
Гума
Целна Риба:
Трева крап,Одење сом,бас
Употреба:
слатководни/seawater

Најдобри предлози во категоријата