.

.

6pcs/многу Noctilucous Shad Т Опашка Мека Црв 75mm 3g Гребло Taills Вештачки Loach Риболов Мамка Swimbait Риболов Справи Pesca

6pcs/многу Noctilucous Shad Т Опашка Мека Црв 75mm 3g Гребло Taills Вештачки Loach Риболов Мамка Swimbait Риболов Справи Pesca

DEN 205.92
DEN 123.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


започнете 6pcs/многу Noctilucous Shad Т Опашка Мека Црв 75mm 3g Гребло Taills Вештачки Loach Риболов Мамка Swimbait Риболов Справи Pesca

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Afishlure
Број На Модел На:
AR10
Име на производ:
Прозрачна Т Опашка мека црв
Categery:
Риболов Намамат/ мека Намамат/вештачка намамат
Должина:
75mm
Тежина:
3g
Ефект:
Прозрачна/сјај/noctilucous
Бои:
12 бои
Пакување:
6pcs/многу
Опашката Тип:
Гребло Опашка/T Опашка
Употреба:
Море риболов/слатководни риболовни
Риболов Група:
Тексас Монтирам/ Убодни Глава/Wracky Екипаж

Најдобри предлози во категоријата