.

.

Прозрачна Ноќ Риболов String Кука Океанот Јаглероден Челик Fishhooks Крап Апаратури Крап Риболов Додатоци Кука Големина 7-13#

Прозрачна Ноќ Риболов String Кука Океанот Јаглероден Челик Fishhooks Крап Апаратури Крап Риболов Додатоци Кука Големина 7-13

DEN 65.28
DEN 46.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Прозрачна Ноќ Риболов String Кука Океанот Јаглероден Челик Fishhooks Крап Апаратури Крап Риболов Додатоци Кука Големина 7-13# Функција : Corlorful свила опашка облик на риболов кука Наменета за професионални риболовците и риболов љубители Сите насочен 6-во-1 кука дизајн ја зголемува шансата на фаќање на повеќе риба во време Супер остри и пука со голема точност Спецификации : Куките се изработени од високо сила и ' рѓа-доказ јаглерод челици. Користење со риболов sinker.
Пакет Листата :
6-во-1 кука

Кон својствата

Број На Модел На:
10, 11, 12, 13, 7, 8, 9
Електрични или Не:
упатство
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Тип:
String Кука
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
JOF
Позиција:
Река
Обликот:
Куките

Најдобри предлози во категоријата