.

.

Прозрачна Риболов Плови Блескав Ноќ Риболов Плови LED Светло Стап Ноќ Пена Цевка Шамандура Електронски Блескав

Прозрачна Риболов Плови Блескав Ноќ Риболов Плови LED Светло Стап Ноќ Пена Цевка Шамандура Електронски Блескав

DEN 87.36
DEN 66.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : Тоа ќе светлата кога ќе го инсталирате на батеријата правилно и завртка плови главата. Голема риболов плови за риболовците, со тоа што ги добиете инстант информации на риболов. Прекрасна алатка за љубителите на риболов. Спецификација : Материјал : ЕВА Батерија : 2 x LR41 Копчето Батерии (Вклучени!) Димензии : стан.10cmx2.5cm/3.94"x0.98" Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Риболов Плови (без мало пакет)

Кон својствата

Тип На Производ:
Риболов Плови
Пластични Тип:
ЕВА
Обликот:
Елипсовидна
Бренд Име:
Toply
Тип:
ноќта риболов плови
Лебдат Опашка Тип:
Тешко Опашка
Позиција:
Езеро
Големина:
app.10cmx2.5cm/3.94''x0.98''
Плови Тип:
Прозрачна Плови
категорија:
Рок Риболов Шамандура
Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
Еднаш

Најдобри предлози во категоријата