.

.

Мека Мамки за Риболов Кука 4 Парчиња Торба 3.5 g Убодни Главата 5.5 cm Црв Намамат Тексас Екипаж Риболов Почетник се Справи со

Мека Мамки за Риболов Кука 4 Парчиња Торба 3.5 g Убодни Главата 5.5 cm Црв Намамат Тексас Екипаж Риболов Почетник се Справи

DEN 66.24
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Мека Црв Мамка со Кука
3.5 g Убодни Главата+5.5 cm Црв
4 Парче/Торба
За Риболов Почетник

Кон својствата

Големина:
55mm
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LYNN РИБОЛОВ НАМАМАТ
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
убодни риба

Најдобри предлози во категоријата