.

.

10 Компјутери / Многу Крап Риболов Кука Екипаж Коса Ракав Aligner Ракави Мека Метежот Анти Позиционер Терминал Лице Аце Риболов Додатоци

10 Компјутери / Многу Крап Риболов Кука Екипаж Коса Ракав Aligner Ракави Мека Метежот Анти Позиционер Терминал Лице Аце Риболов

DEN 56.16
DEN 49.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

опис : преносни и издржливи тој е наменета за риболов прачка не-токсични, еколошки Погодни за риболов кога прилог на риболов прачка спецификации : Материјал : ЈП количина : 10 компјутери боја : Како на сликата покажува големина : Прибл.23mm / 0.9 " Тежина : Околу.0.076 g секој Вашето задоволство е она што ние се стремиме! Ние ќе се потрудиме за да се постигне оваа цел !! Вашите позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме Земете една минута за да ни остави позитивни повратни информации со Целосна Продажба на Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и јас искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Вие не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе се потрудиме да го Реши проблемот на ваше задоволство. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на проблеми

Кон својствата

Големина:
23MM
Тип:
конектор
Материјал:
Гума
Бренд Име:
weihefishing
Боја:
2 боја

Најдобри предлози во категоријата