.

.

KKWEZVA 20g 6cm 1pc зима риболов намамат тешко мамка VIB со доведе во внатрешноста ледено море риболов справи со нуркање вртливата убодни wobbler намамат

KKWEZVA 20g 6cm 1pc зима риболов намамат тешко мамка VIB со доведе во внатрешноста ледено море риболов справи со нуркање вртливата

DEN 127.20
DEN 84.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


4colors 20g 6cm 1pcs зима риболов намамат тешко мамка VIB со доведе во внатрешноста ледено море риболов справи со нуркање вртливата убодни wobbler намамат

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Број На Модел На:
201
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
KKWEZVA
категорија:
Seawater Риболов Мамка
нуркање:
Нурне
Материјал:
Метал

Најдобри предлози во категоријата