.

.

100g 3.5 оз Метал Jigging Риболов Мами, Saltwater мами Доведе метал убодни риболов мамка, бавно убодни, бесплатен превозот

100g 3.5 оз Метал Jigging Риболов Мами, Saltwater мами Доведе метал убодни риболов мамка, бавно убодни, бесплатен превозот

DEN 556.32
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Jigging Мамка, Метал Риболов Мами, Доведе Убодни
Тежина : 100g
Спакувани во PVC кеса со вметнување на картичката.(нема кука лажирани)

Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
J008100
категорија:
Намамат
Бренд Име:
countbass
Тип:
метал jigging мами
Тежина:
100g/3.5oz

Најдобри предлози во категоријата