.

.

НОВИ намамат прибор за риболов солидна прстени големина:wire1.2mm outder diameter7.6mm Супер сила 30pcs/многу

НОВИ намамат прибор за риболов солидна прстени големина:wire1.2mm outder diameter7.6mm Супер сила 30pcs/многу

DEN 187.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Намамат Додатоци
Број На Модел На:
1035
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
seasitomo

Најдобри предлози во категоријата