.

.

Нови Пристигнување Флексибилни Двојно Заврши Цевка Филтер Пумпата Цевка Четка 155cm За Цевки Hosing Цевка за Висок Квалитет CT010

Нови Пристигнување Флексибилни Двојно Заврши Цевка Филтер Пумпата Цевка Четка 155cm За Цевки Hosing Цевка за Висок Квалитет

DEN 129.12
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет. Количина : 1 Материјали : Најлон, Метал Име на Производ : Риба Резервоарот Цевка Четка Боја : Јасно Големина на Четката : 5 x 1.7 cm / 2 "x 0.67" (L * Макс.Г) да се Справи со Големина : 144 х 0.3 цм / 56.7 "x 0.012" (L * D); Вкупната Должина на : 155cm / 61 " Двојно заврши долго четка, флексибилни и bendable Совршен за чистење на внатрешноста на избрани црева Особено корисни за свиткани цевки, како U-облик на цевка
Пакет содржина : 1 buc Цевка Четка
Парцела ќе биде претежно се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена од Кина Пост.Тоа нормално се зема 35-60 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските , локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи. DHL, UPS-от, EMS, Fedex и други изразат испорака треба 3-7 дена обично(Различни express ќе има малку поинаков време на испорака)
Кина Пост време на испорака :
Да руската Федерација обично трае 45~60working дена
Во САД, Канада обично трае 18~35 работни дена
Во Австралија, Нов Зеланд, Сингапур обично трае 20~40working дена
На велика БРИТАНИЈА, Франција, Шпанија, Германија, Холандија, Јапонија, Белгија, Данска, Полска, Финска, Ирска, Норвешка, Португалија, Швајцарија, Шведска обично трае 25~45 работни дена
Во Италија, Бразил и други Јужна Америка contries обично трае 40~90 работни дена
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Ве молиме да не информирате на decared вредност кога ќе го поставите цел да ни доколку ви е потребно.
Инаку ние ќе се намали декларираната вредност стандардно за да се намали данокот.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки.
Ве МОЛИМЕ контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
Answer : ___________________________ NOTE : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.

Кон својствата

Големина:
155cm
Тип:
Риба
Бренд Име:
JEBO
Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата