.

.

6/8/10/12mm Акрилик Заградата За Аквариум Риба Стакло Резервоарот Фиксна Клип Менгеме Носителот Поддршка за Осветлување на Филтерот за Аквариум Капак AT011

6/8/10/12mm Акрилик Заградата За Аквариум Риба Стакло Резервоарот Фиксна Клип Менгеме Носителот Поддршка за Осветлување на Филтерот

DEN 72.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Боја : Tranparent
Материјал : Акрилик
Големина : како на сликата покажа
Пакет содржина : 1 buc Аквариум Заградата
Погоден риба стакло резервоарот дебелина : 6mm/8мм/10мм/12mm(0.236 инчен/0.315 инчен/0.394 инчен/0.472 инчен).
Парцела ќе биде претежно се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена од Кина Пост.Тоа нормално се зема 35-60 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските , локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи. DHL, UPS-от, EMS, Fedex и други изразат испорака треба 3-7 дена обично(Различни express ќе има малку поинаков време на испорака)
Кина Пост време на испорака :
Да руската Федерација обично трае 45~60working дена
Во САД, Канада обично трае 18~35 работни дена
Во Австралија, Нов Зеланд, Сингапур обично трае 20~40working дена
На велика БРИТАНИЈА, Франција, Шпанија, Германија, Холандија, Јапонија, Белгија, Данска, Полска, Финска, Ирска, Норвешка, Португалија, Швајцарија, Шведска обично трае 25~45 работни дена
Во Италија, Бразил и други Јужна Америка contries обично трае 40~90 работни дена
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Ве молиме да не информирате на decared вредност кога ќе го поставите цел да ни доколку ви е потребно.
Инаку ние ќе се намали декларираната вредност стандардно за да се намали данокот.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки.
Ве МОЛИМЕ контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
Answer : ___________________________ NOTE : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.

Кон својствата

Големина:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип:
Риба
Аквариуми Тип:
Аквариуми
Број На Модел На:
AT011
Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
JEBO
јачина:
Други
Материјал:
Акрилик

Најдобри предлози во категоријата