.

.

Симулација Кокос Дрво Замокот Аквариуми Риба Резервоарот Украси Оркестарот Пејзаж

Симулација Кокос Дрво Замокот Аквариуми Риба Резервоарот Украси Оркестарот Пејзаж

DEN 152.64
DEN 127.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% сосема нов и висок квалитет, Направени од смола материјал, не избледуваат, не-токсични и безбедно за вашите миленици и аквариум. Изработени од не-токсични смола. Безбедна за риба. Вештачка планина, совршен пејзаж предмети за вашиот аквариум и риба резервоарот. Променете го вашиот аквариум во убава глетка, посебни детали и боја ќе додадете жив и природен живот на вашиот резервоар. Украсете го вашиот аквариум цело време со минимално одржување База дизајн за да бидете сигурни дека тоа може да се застане мирно подводни. Материјал : Polyresin Големина : 8*6.50*15cm / 3.15"*2.56"*5.91"( Прибл.) Количина : 1 Pc
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува (нема мало пакет) :
1 Pcx Аквариум Палма

Кон својствата

Големина:
one size
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Број На Модел На:
2S9200
Големина:
8*6.50*15cm / 3.15*2.56*5.91( Approx.)

Најдобри предлози во категоријата