.

.

МОТОЦИКЛ ЦРНО 3 КРУГ 7/8 СЕ СПРАВИ СО БАР КРАЈОТ ОГЛЕДАЛА КАФЕ RACER ПЛУВКА CLUBMAN

МОТОЦИКЛ ЦРНО 3 КРУГ 7/8 СЕ СПРАВИ СО БАР КРАЈОТ ОГЛЕДАЛА КАФЕ RACER ПЛУВКА CLUBMAN

DEN 669.12
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
Сосема Нов Висок Квалитет Бар Крајот Ретровизори со Мало Поле
Количина : 1 СЕТ (Лево и Право)
Тело : 6061 ЦПУ Машински Алуминиум со Црна Заврши
Огледало Боја : Стакло
Доаѓа со 7/8" Бар крајот вметнете черупка или директно Менгеме-на
Огледало со Дијаметар : 3" (8cm)
Прилагодливи огледало агол, горе и долу, лево и десно
Хексадецимален копче потребна кога се инсталира (Хексадецимален клучот не е вклучен)
Ќе ги собере сите Мотоцикл, Suzuki ,Хонда ,Kawasaki, Јамаха, Ducati
Улица велосипеди, Спортски велосипеди, Хеликоптер, Крстосувачот со 7/8" Стандард Handlebars
Одговара за сите мотоцикли или E-Велосипед ако тоа го користи 8мм или навој 10мм. Како што се,
ЗА Хонда
Улица велосипед : CB1000 R / CB1300 / CB600 F Hornat / CBF600 / CBR125 R / CBF125 / ..
Џип и хеликоптер : Сенка / Valkyrie / Магна / Rebel / ..
Dirt bike : XL1000 V / XL700 V / NT700 V / XL125 V / XR230 / APE50 / ..
Скутер : Сребро крило / Џез / Рефлекс / Forza / SH / PS / ..
ЗА Kawasaki
Улица велосипед : Z1000 / Z750 / ER-6 F / ER-6 N / ..
Џип и хеликоптер : В.Н.Е серија / ..
Dirt bike : Versys / KLX серија / ..
ЗА Suzuki
Улица велосипед : Б-Крал, / GSF1250 / GSF600 / Gladius SFV650 / SV650 / SV1000 / GSR600 / ..
Џип и хеликоптер : Булевар / Натрапникот / Volusia / ..
Dirt bike : V-Strom / д-р серија / ..
Скутер : Skywave / Burgman серија / Gemma / ..
ЗА Јамаха
Улица велосипед : XJR1300 / XJ6 / V-max / MT-01 / MT-03 / TDM900 / FZ1 / FZ6 / YBR / ..
Џип и хеликоптер : XVS950 / XV1900 / XVS1300 / V-Ѕвезда / Virago / Воин / Кралската Ѕвезда / ..
Dirt bike : XT660 / WR250 / WR125 / XT125 / ..
Скутер : Височество / X-Max / X-Град / ..
Aprilia : Tuono / Mana / Dorsoduro / Тресат / Пегаз / SXV / Scarabeo / Sportcity / SR50 R / ..
Benelli : ТНТ / TRE / BX / Кафе / Quatro / Сомот / ..
BMW : K1300 / K1200 / F800 / F650 / G650 / HP2 / ..
Derbi : DRD серија / GP1 трки серија / ..
Ducati : Чудовиште серија / GT серија / Hypermotard / ..
Gilera : Nexus серија / Тркач Серија / ..
KTM : Супер Војводата / SMT / SMR / СМ / Sdventure / ..
Пакетот Вклучува :
1 Сетови (Лево и Право) Црна заврши Бар Крајот Огледала
Купувачот Се Покаже :

Кон својствата

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Материјал Тип:
6061 ЦПУ Машински Алуминиум со Црна Заврши
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
400g
Објектот Должина:
15cm
Бренд Име:
evomosa
Име На Модел:
моторни додатоци

Најдобри предлози во категоријата