.

.

HotSale За Kawasaki NINJA 650 ER6F EX650R 2006 2007 2008 чад Шофершајбната ветробранското стакло Двоен Меур ER-6F ЕКС 650R ER 06 07 08

HotSale За Kawasaki NINJA 650 ER6F EX650R 2006 2007 2008 чад Шофершајбната ветробранското стакло Двоен Меур ER-6F ЕКС 650R ER

DEN 1055.52
DEN 992.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Погодни за : За Kawasaki NINJA 650 ER6 F EX650 R 2006-2008 Сосема Нов Шофершајбната Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Боја : Она што го гледате е она што ќе Го добиете слика покажува во вид на снимање Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

Кон својствата

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Motobike Направи:
Kawasaki
Бренд Име:
HXMT
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
НИНЏА 650 ER6F EX650R
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Боја:
чад

Најдобри предлози во категоријата