.

.

За BMW S1000RR 2015 чад Шофершајбната ветробранското стакло Двоен Меур S 1000 RR S 1000RR 15 16 1000RR

За BMW S1000RR 2015 чад Шофершајбната ветробранското стакло Двоен Меур S 1000 RR S 1000RR 15 16 1000RR

DEN 911.52
DEN 857.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име на производ : Мотоцикл Шофершајбната
Боја : чад
Fitment :
Одговара за BMW S1000 RR 2015-2016
Лесно да се инсталира, препорачуваме инсталиран од страна на стручно лице. Инструкции за инсталација не се вклучени.
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

Кон својствата

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Име На Модел:
За BMW S1000RR 2015 2016 2017
Материјал Тип:
Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР Пластика
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
HXMT
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
боја:
чад

Најдобри предлози во категоријата