.

.

HotSale За Хонда CBR 600 RR CBR600RR F5 2005 2006 иридиум Шофершајбната ветробранското стакло Двоен Меур CBR600 RR CBR 600RR

HotSale За Хонда CBR 600 RR CBR600RR F5 2005 2006 иридиум Шофершајбната ветробранското стакло Двоен Меур CBR600 RR CBR 600RR

DEN 1103.52
DEN 1037.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име на производ : Мотоцикл Шофершајбната
Fitment :
За Хонда CBR600 RR F5 2005-2006
Лесно да се инсталира, препорачуваме инсталиран од страна на стручно лице. Инструкции за инсталација не се вклучени.
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

Кон својствата

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Материјал Тип:
Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР Пластика
Име На Модел:
CBR600RR F5 2005-2006
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
HXMT
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
боја:
иридиум

Најдобри предлози во категоријата