.

.

За Kawasaki ZX6R 1998 1999 2000 2001 2002 ZX-6R мотоциклите Stator Crankcase Маска

За Kawasaki ZX6R 1998 1999 2000 2001 2002 ZX-6R мотоциклите Stator Crankcase Маска

DEN 2160.00
DEN 1555.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~ За Kawasaki ZX6 R 1998 1999 2000 2001 2002 100% Сосема Нов, Резервни Делови Материјал : Висок квалитет на Алуминиум Лесно се Инсталира , Нема упатство за инсталација Боја : исто како што сликите покажуваат
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. за превозот безбедно.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) .
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3). Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.Телефон мора да се for international express превозот.
4). Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
даноци
- Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
клиентите Задоволителна
1. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
3. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
4. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем

Кон својствата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
За Kawasaki ZX6R 1998 1999 2000 2001 2002
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
Висок квалитет на Алуминиум
Модел:
За Kawasaki ZX6R 1998 1999 2000 2001 2002
Години:
1998 1999 2000 2001 2002

Најдобри предлози во категоријата