.

.

7/8 Мотоцикл Handlebar Рака Костец Гума За Хонда CBR 250R 929 954 22mm Автомобил-Стил, Мотоцикли Костец-Y11

7/8 Мотоцикл Handlebar Рака Костец Гума За Хонда CBR 250R 929 954 22mm Автомобил-Стил, Мотоцикли Костец-Y11

DEN 170.40
DEN 143.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

7/8" Мотоцикл Handlebar Рака Костец Гума За Хонда CBR 250 R 929 954 22mm Автомобил-Стил, Мотоцикли Костец
Спецификација : 100% сосема нов!!! Боја : Црна Материјал : Гумена Монтажа Дупка Големина : 22mm Висок квалитет на гумена рака костец Подобрување на изгледот на вашиот мотор Лесна инсталација! Директна замена за стариот костец Модерен, стилски и функционален Fitment : За Хонда CBR 250 R 929 954 RR Забелешка : 1. (ВАЖНО) Не Инструкции се Вклучени. Професионалната Инсталација Е Препорачливо! 2. Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање. 3. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см) 4. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. 5. Резервни Апликација, Измена Може Да Биде Потребен Пакет Се Вклучени : 1 Пар Рака Зафат

Кон својствата

Тип На Објект:
Костец
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Објектот Висина:
2.2cm
Објектот Должина:
13.3cm
Објектот Ширина:
2.2cm
Име На Модел:
мотоцикл handlebar
Материјал Тип:
Гума
Објектот Тежина:
160g
боја:
Црна
Планината Дупка Големина:
22mm

Најдобри предлози во категоријата