.

.

Бесплатен превозот ZSDTRP CNC Алуминиум 22mm бои Гас Зафат Брз Twister+Кабел одговара на сето ова големина мотоцикл Нечистотија Велосипед Мотор

Бесплатен превозот ZSDTRP CNC Алуминиум 22mm бои Гас Зафат Брз Twister+Кабел одговара на сето ова големина мотоцикл Нечистотија

DEN 1343.52
DEN 981.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бесплатен превозот ZSDTRP CNC Алуминиум 22mm бои Гас Зафат Брз Twister + Кабел одговара на сето ова големина мотоцикл Нечистотија Велосипед Мотор
Кога цел, ве Молиме избор она што боја ви треба, ви Благодариме!
и ако сакате купи измени carburetor и бои контрола,добредојдени заедно цел.
Производот Се Покаже
Нашите купувачот измени шоу

Кон својствата

Бренд Име:
ZSDTRP
Motobike Направи:
Универзална
Дел Име:
Пригушување Зафат со кабел
Контрола Материјал:
Алуминиум CNC направени
Се користи во:
Мотор ,Мопед, АТВ ,UTV
боја:
Bule, Златна, Црвена, Црна
одговара на:
22mm рака бар
Зборот:
без

Најдобри предлози во категоријата